Aktualności

Co nowego u nas?

Prezentacja P.S. TEATR w Fabryce Trzciny
11 kwietnia na terenie Fabryki Trzciny w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie prezentacyjne zorganizowane przez Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR. Tym razem wybrano formułę targową. W sali teatralnej zainstalo...
Czytaj dalej
Firma P.S. TEATR nieczynna w dniach 6 - 11.04
W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi oraz ze względu na przygotowania do pokazu, na który wszystkich serdecznie zapraszamy firma będzie nieczynna w dniach 6 - 11 kwietnia.
Czytaj dalej
Prezentacja urządzeń oraz technologii
Zapraszamy na prezentację naszych urządzeń oraz technologii w Fabryce Trzciny 11 kwietnia.
Czytaj dalej
Dostawcy P.S. TEATR na targach Prolight + Sound
Zapraszamy na stoiska naszych dostawców na Prolight + Sound 2012 we Frankfurcie.
Czytaj dalej
DTS na targach Prolight + Sound 2012
Zapraszamy na stanowisko DTS na targach Prolight + Sound 2012. Targi jak zwykle odbywają się we Frankfurcie w dniach 21-24 marca. DTS znajdziecie przy stanowisku 11.0 / D79. Do zobaczenia!
Czytaj dalej
Szkolenie z obsługi systemu ChamSys MagicQ
Na przełomie stycznia i lutego firma P.S. TEATR wraz z firmą Technika Sceny przeprowadziły szkolenia z obsługi systemu MagicQ firmy ChamSys.
Czytaj dalej
Nowa instalacja w Skarżysku Kamiennej
Zobaczcie instalację, którą właśnie oddaliśmy do użytku w Skarżysku Kamiennej.
Czytaj dalej
SVL 770 W Sound&Light Service
Przedstawiamy Sebastiana Bernata – właściciela firmy Sound & Light Service z Poznania – w chwili odbioru 16 sztuk ruchomych głowic amerykańskiej firmy Vari*lite. Urządzenia te, to najnowszy model SVL 770 pochodzący z...
Czytaj dalej
DTS JACK dostępne już w lutym
Włoska firma DTS wprowadza do swojej oferty nowe kompaktowe urządzenie - JACK. Przeczytaj o jego wszechstronnych właściwościach.
Czytaj dalej
P.S. TEATR na Facebooku
Pamiętajcie, że możecie nas znaleźć na Facebooku. Na naszym wallu najnowsze info o realizacjach, produktach, tutorialach i wiele innych rzeczy. Polub P.S. TEATR na FB - będziesz z nami na bieżąco!
Czytaj dalej
Teatr Muzyczny w Łodzi
Teatr Muzyczny w Łodzi wszedł niedawno w posiadanie Chamsys Magic MQ 200 Pro wraz z rozszerzeniem Playback Wing, Magic MQ 100 Pro, ok. 240 reflektorów Spotlight, ETC oraz Seachanger, a także ruchomych reflektorów pro...
Czytaj dalej
Teatr Muzyczny w Gdyni
Zakończyliśmy niedawno instalację urządzeń w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Scena teatru została wyposażona m.in. w reflektory ledowe PHILIPS SELECON PL3 oraz ruchome głowice PHILIPS VARI*LITE.
Czytaj dalej
SPX od Philips Selecon
P.S. TEATR przedstawia nową generację halogenów ze stajni Philips Selecon. SPX łączy zalety urządzeń Pacific oraz Acclaim oferując jednocześnie lepsze osiągi, wydajność oraz bezpieczeństwo.
Czytaj dalej
Polub nas na Facebooku!
Wystartowała facebookowa strona P.S. TEATR. Zapisz się klikając tutaj i bądź na bieżąco z najważniejszymi premierami na rynku. Poleć nas znajomym!
Czytaj dalej
Jest następca LEAP FROGA
Brytyjska firma Zero88 na tegorocznych targach PLASA w Londynie, zakomunikowała swoim klientom dwie wiadomości - dobrą i złą. Zła, to informacja o wstrzymaniu produkcji jednego z najpopularniejszych w historii sterow...
Czytaj dalej