Aktualności

Co nowego u nas?

P.S. TEATR polskim dystrybutorem NA
Podczas tegorocznych (2012) targów Prolight + Sound, Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR porozumiało się z łotewską firmą NA odnośnie wyłącznej dystrybucji jej produktów na terenie Polski.
Czytaj dalej
Wyposażenie Techniczne "Dworca Gościniec"
W wyposażenie techniczne Międzynarodowego Centrum Kongresowego „Dworzec Gościnny” w Szczawnicy zaangażowanych było kilka czołowych polskich firm. Za system projekcji i nagłośnienia kinowego odpowiedzialna była firma ...
Czytaj dalej
Vari*Lite na targach Prolight
W trakcie tegorocznych targów Prolight + Sound we Frankfurcie, miała miejsce premiera nowej rodziny ruchomych głowic amerykańskiej firmy Vari*Lite, należącej do międzynarodowego koncernu Philips Entertainment.
Czytaj dalej
Prezentacja P.S. TEATR w Fabryce Trzciny
11 kwietnia na terenie Fabryki Trzciny w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie prezentacyjne zorganizowane przez Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR. Tym razem wybrano formułę targową. W sali teatralnej zainstalo...
Czytaj dalej
Firma P.S. TEATR nieczynna w dniach 6 - 11.04
W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi oraz ze względu na przygotowania do pokazu, na który wszystkich serdecznie zapraszamy firma będzie nieczynna w dniach 6 - 11 kwietnia.
Czytaj dalej
Prezentacja urządzeń oraz technologii
Zapraszamy na prezentację naszych urządzeń oraz technologii w Fabryce Trzciny 11 kwietnia.
Czytaj dalej
Dostawcy P.S. TEATR na targach Prolight + Sound
Zapraszamy na stoiska naszych dostawców na Prolight + Sound 2012 we Frankfurcie.
Czytaj dalej
DTS na targach Prolight + Sound 2012
Zapraszamy na stanowisko DTS na targach Prolight + Sound 2012. Targi jak zwykle odbywają się we Frankfurcie w dniach 21-24 marca. DTS znajdziecie przy stanowisku 11.0 / D79. Do zobaczenia!
Czytaj dalej
Szkolenie z obsługi systemu ChamSys MagicQ
Na przełomie stycznia i lutego firma P.S. TEATR wraz z firmą Technika Sceny przeprowadziły szkolenia z obsługi systemu MagicQ firmy ChamSys.
Czytaj dalej
Nowa instalacja w Skarżysku Kamiennej
Zobaczcie instalację, którą właśnie oddaliśmy do użytku w Skarżysku Kamiennej.
Czytaj dalej
SVL 770 W Sound&Light Service
Przedstawiamy Sebastiana Bernata – właściciela firmy Sound & Light Service z Poznania – w chwili odbioru 16 sztuk ruchomych głowic amerykańskiej firmy Vari*lite. Urządzenia te, to najnowszy model SVL 770 pochodzący z...
Czytaj dalej
DTS JACK dostępne już w lutym
Włoska firma DTS wprowadza do swojej oferty nowe kompaktowe urządzenie - JACK. Przeczytaj o jego wszechstronnych właściwościach.
Czytaj dalej
P.S. TEATR na Facebooku
Pamiętajcie, że możecie nas znaleźć na Facebooku. Na naszym wallu najnowsze info o realizacjach, produktach, tutorialach i wiele innych rzeczy. Polub P.S. TEATR na FB - będziesz z nami na bieżąco!
Czytaj dalej
Teatr Muzyczny w Łodzi
Teatr Muzyczny w Łodzi wszedł niedawno w posiadanie Chamsys Magic MQ 200 Pro wraz z rozszerzeniem Playback Wing, Magic MQ 100 Pro, ok. 240 reflektorów Spotlight, ETC oraz Seachanger, a także ruchomych reflektorów pro...
Czytaj dalej
Teatr Muzyczny w Gdyni
Zakończyliśmy niedawno instalację urządzeń w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Scena teatru została wyposażona m.in. w reflektory ledowe PHILIPS SELECON PL3 oraz ruchome głowice PHILIPS VARI*LITE.
Czytaj dalej