Aktualności

Co nowego u nas?

f
Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego
24 maja 2019 14:15:41

W podziemiach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie, dobiegają końca prace remontowe, realizowane przez oba działy naszej firmy.
Już w październiku tego roku, warszawscy studenci będą mogli korzystać z nowoczesnego zaplecza sportowo-rekreacyjnego oraz wielofunkcyjnej sali widowiskowej.
Na ponad 5000 m2 powierzchni, projektowane sale sportowe będą dzielić się na 3 grupy : sale siłowni, sale do tańca i szermierki oraz sale uniwersalne. Poza funkcją sportową w projektowanej przestrzeni znajdzie się miejsce spotkań i odpoczynku w strefie Baru Akademickiego przy holu wejściowym oraz strefa rekreacji, pracy grupowej i indywidualnej.
Znajdująca się po przeciwnej stronie sala kinowo-teatralno-widowiskowa, będzie służyć studentom za miejsce prób, semestralnych pokazów i wydarzeń kulturalnych.
Dzięki rearanżacji powierzchni BUW, warszawskie Powiśle stanie się nowym centrum aktywności nie tylko intelektualnej, ale też kulturalnej i fizycznej, skupiającym studentów ze wszystkich wydziałów uniwersyteckich.
Za realizację projektu ze strony firmy P.S.Teatr odpowiadają Robert Szlasa oraz Mateusz Kłyż.
Niebawem więcej informacji o tej realizacji, teraz wracamy do pracy.

Powrót do aktualności