Aktualności

Co nowego u nas?

f
Nowości od ELATION
10 października 2019 12:08:47

Elation Professional poinformowało o trzech nowych urządzeniach wash/blinder/strobe z serii Paladin: Paladin Cube, Paladin Brick i Paladin Panel - wszystkie z ochroną IP65 - są kompaktowymi i mocnymi lampami, przydatnymi do szerokiej gamy zastosowań, od oświetlenia scen po dynamiczne efekty wizualne.

Wykorzystując panele RGBW o mocy 15 W - odpowiednio 9, 24 i 50 - dodają żywych kolorów do wydarzeń na wolnym powietrzu, a kontrola poszczególnych paneli i stroboskop sprawiają, że mogą być wykorzystywane jako oświetlenie efektowe lub blindery. Mieszanie kolorów RGBW daje pełne spektrum opcji kolorów, w tym mocne białe światło.

Paladin Cube:

Paladin Cube mieści 9 x 15 W paneli RGBW. Wydajność tak kompaktowego urządzenia jest zaskakująca - 3200 lumenów, a jego działanie jest całkowicie bezgłośne. Małe wymiary 249 x 199 x 140 mm i waga zaledwie 4,75 kg to duża zaleta Paladin Cube.

Paladin Brick:

Paladin Brick mieści 24 x 15 W paneli RGBW. Dzięki 9600 lumenów jest wystarczająco mocny, aby oświetlić większe powierzchnie.

Paladin Panel:

Paladin Panel mieści 50 x 15 W paneli RGBW. Jego moc wyjściowa wynosząca 21 300 lumenów oznacza, że ​​może działać jako urządzenie wash o dużej mocy, pokrywająca duże powierzchnie z dalszej odległości lub jako wyjątkowo jasny blinder czy mocny stroboskop.

Nowe urządzenia z serii Paladin są łatwe w obsłudze, można je postawić na podłodze lub zawiesić w dowolnej orientacji za pomocą dostarczonych uchwytów omega. Mają solidną jakość wykonania i posiadają certyfikat IP65 w celu wyeliminowania wszelkich problemów związanych z wnikaniem pyłu i wody. Zabezpieczenie IP65 sprawia, że idealnie nadają się do oświetlania dużych powierzchni podczas imprez plenerowych. Dołączony dyfuzor zmiękcza i rozprasza światło, a szereg opcjonalnych akcesoriów zwiększają ich możliwości.

Wszystkie trzy nowe oprawy Paladin działają za pośrednictwem protokołów DMX i RDM lub mogą działać samodzielnie oraz w trybie master / slave.

Powrót do aktualności