Aktualności

Co nowego u nas?

f
Projekt i realizacja mechanizacji sceny
4 stycznia 2018 15:32:57

Projekt i realizacja mechanizacji sceny Al-Imam Muhammad Ibn Saud Islamic University - New Campus w Riyadh w Arabii Saudyjskiej.
W grudniu 2017 roku nasza firma zakończyła montaż trzech wciągarek w sali audytoryjnej umieszczonej na terenie nowo budowanego kampusu uniwersytetu w Riyadh - stolicy Królestwa Arabii Saudyjskiej.
W ramach projektu wykonaliśmy kompletną mechanikę sceny składającą się z 2 mostów oświetleniowych sceny o długości 14 m każdy oraz 1 łukowego mostu oświetleniowego o długości 22 metrów. Maksymalne obciążenie każdego mostu 500kg. Prędkość ruchu stała: 0,2 m/s. Skok 9,5 metra oraz 8 metrów. Każdy most wyposażony jest w 24 obwody zasilające aparaty oświetleniowe oraz 2 linie sterujące Ethernet. Zasilanie i sterowanie poszczególnych mostów oświetleniowych jest zrealizowane za pomocą prowadników kablowych typu e-spool. Urządzenie zasilająco - sterownicze zlokalizowane bezpośrednio za sceną, wyposażono w ekran dotykowy, stacyjkę, komplet przycisków sterujących, wyłącznik główny i awaryjny.

 

Powrót do aktualności