Aktualności

Co nowego u nas?

f
Solaris Flare na trasie The Chemical Brothers
28 stycznia 2019 12:21:05

“They melt your face off!” - w ten sposób pochwalił urządzenia Solaris Flare firmy TMB scenograf i dyrektor techniczny The Chemical Brothers - Toby Dennis. Podczas jesiennej trasy koncertowej w Wielkiej Brytanii, Europie i Meksyku zespół zaprezentował scenografię składającą się z 93 urządzeń Solaris Flare. Z taką ilością trasa będzie kontynuowana w USA w tym roku.
"Stroboskopy są integralną częścią pokazów Chemical Brothers" - wyjaśnia show designer Adam Smith - "w latach 2018-19 stworzyliśmy z nich ścianę. Używanie Solaris Flare pozwoliło nam elastycznie wpływać na publiczność, ale także i dopasować do samej muzyki. To, że je wybieraliśmy, sprawiła ich niesamowita jasność i kolory, a także wielofunkcyjne możliwości i czas reakcji."
Toby Dennis mówi: "Flary dały nam wielobarwną oprawę stroboskopową, która również spełniała wymagany poziom intensywności. Użyliśmy trybu czterokomórkowego dla różnych kształtów i tekstur, co daje nam niekończące się opcje wizualne do zabawy. Solaris Flare są prawdziwym urządzeniem wielofunkcyjnym, czymś więcej niż tylko innym kolorowym stroboskopem. "

Powrót do aktualności