O Firmie

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR jest najstarszą polską firmą, zajmującą się kompleksowymi realizacjami inwestycji w dziedzinie kultury. Firma TEATR została założona przez inż. Jerzego Gumińskiego w 1971 roku i od tego czasu należy do czołowych firm zajmujących się technologią sceniczną.
W 2013 roku firma rozszerzyła działalność o projektowanie, wykonawstwo oraz serwis systemów budynkowych, tj. instalacji teletechnicznych, automatyki budynkowej i BMS, instalacji elektrycznych oraz sanitarnych.

W ramach naszej działalności zaprojektowaliśmy i przebudowaliśmy wiele obiektów użyteczności publicznej oraz sektora prywatnego, w tym scen polskich teatrów, obiektów kultury i sal koncertowych, montując m.in. urządzenia instalacji teletechnicznych, elektrycznych, sanitarnych, urządzenia oświetlenia technologicznego sceny, zapadnie sceniczne, sztankiety, mosty oświetleniowe, urządzenia elektroakustyczne, czy urządzenia napędowe sceny.

Doświadczeni projektanci wykonują nawet najbardziej skomplikowane opracowania, stosując najnowsze światowe osiągnięcia. Zespół projektantów, doradców i techników wspiera użytkowników na każdym etapie inwestycji, począwszy od projektu, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Posiadamy w swojej ofercie rozwiązania z zakresu systemów audio-video oraz produkty multimedialne, w tym projektory i serwery multimedialne. Dzięki różnorodności urządzeń, możemy dopasować odpowiedni projektor do danego pomieszczenia, by optymalnie wykorzystać jego możliwości zgodnie z wymaganiami Klienta.

Do grona naszych Klientów należą budynki biurowe, hotele, zakłady przemysłowe, teatry, filharmonie, domy kultury, stacje telewizyjne oraz największe firmy rentalowe w kraju. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oferując produkty najwyższej klasy dopasowane do potrzeb użytkowników.