MINUIT UNE

Minuit Une to francuska firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i rozwojem nowego rodzaju oświetlenia scenograficznego, charakteryzującego się niezawodnością, spełniającego normy standardów i całkowicie innowacyjnym podejściem do oświetlenia. Potencjał tworzonych urządzeń umożliwił firmie Minuit Une zgromadzenie kompetencji i niezbędnego wsparcia na poziomie pozwalającym na zbudowanie marki w roli silnego gracza branży oświetleniowej. Zwiększając zaplecze współpracowników z 6 do 15 na przestrzeni niecałego roku, ta paryska firma nawiązuje obecnie współpracę techniczną, handlową i kreatywną na terenie Europy, a stały proces rozszerzania działalności niesie ze sobą plany dotarcia niebawem na teren Azji i Ameryki Północnej.

https://minuitune.com/

pokaż pomocnika bloków

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • IVL Carré

    IVL Carré to wyjątkowa oprawa oświetleniowa, umożliwiająca tworzenie niewiarygodnie rozbudowanych i hipnotyzujących projektów oświetleniowych w dowolnym miejscu, od aren po mniejsze obiekty.

  • IVL Pyramide

    IVL Pyramide firmy Minuit Une to innowacyjne urządzenie oświetleniowe oparte na opatentowanej technologii IVL (Immersive & Versatile Laser).

polski
Fundusze Europejskie