Konsole ETC Eos Apex

Szkolenie Chamsys – poziom podstawowy
23 listopada 2021
Cavatina Hall
15 marca 2022

Wczoraj, tj. 1 marca 2022 roku, firma ETC zaprezentowała najnowszą serię konsolet oświetleniowych – Eos Apex 5, 10 i 20.

Sterowniki oświetlania Apex zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o wygodnej i szybkiej pracy. Masywne wyświetlacze dotykowe (o rozdzielczości 4K) oferują dużą powierzchnię ekranu dla modeli Magic Sheets, Direct Select i Augment3d. Wyświetlacze obracają się na dwóch osiach i mają kąt widzenia 160 stopni, dzięki czemu można zobaczyć wszystkie swoje narzędzia i dane z dowolnego miejsca. Nowe w branży technologie zapewniają programistom dostęp do najczęściej używanych narzędzi – bezpośrednio na panelu czołowym. Znana klawiatura programistyczna z rodziny Eos została wzbogacona o ekran dotykowy, który pulsuje w dotyku, gdy naciskasz klawisze programowe lub mapujesz zawartość. Eos Apex wprowadza również konfigurowalne klawisze docelowe dla Direct Selects, mogące pochwalić się indywidualnymi wyświetlaczami OLED, które można dostosować za pomocą obrazów, ikon i tekstu. Obszar enkodera z konsoli Eos Ti został rozszerzony o osiem minienkoderów i pokrętło nawigacyjne do łatwego przełączania między parametrami. Pięć, dziesięć i dwadzieścia zmotoryzowanych Playbacków na każdej konsoli Apex (odpowiednio) może teraz pochwalić się dodatkowym, oddzielnie mapowanym kółkiem przewijania do programowania w czasie rzeczywistym. Dzięki większej liczbie przycisków, koderów i funkcji odtwarzania niż kiedykolwiek wcześniej, Eos Apex sprawia, że ​​szybkie, praktyczne programowanie jest dziecinnie proste.

Konsole Eos Apex zastępują konsole Eos Ti i Gio, które będą obsługiwane jako starsze produkty. Uzupełnieniem nowej gamy sprzętu najwyższej klasy są:
• Procesor Eos Apex (zastępuje jednostkę zdalnego procesora Eos/RPU3)
• Zdalny interfejs Eos (zastępujący zdalny interfejs wideo Net3 3/RVI3).

Fundusze Europejskie