Kontakt

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

TECHNOLOGIA SCENY

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR Marek Gumiński
NIP: 123-032-11-80
Al. Krakowska 20
05-090 Sękocin Nowy


Jerzy Gumiński
Konsultant ds. technologii
jerzy.guminski@teatr.com.pl
(+48) 601-208-192


Marek Gumiński
Właściciel
marek.guminski@teatr.com.pl
(+48) 601-208-193


Michał Frąckowiak
Dyrektor Zarządzający
michal.frackowiak@teatr.com.pl
(+48) 515-241-882


Robert Gogolewski
Kierownik Działu AV
robert.gogolewski@teatr.com.pl
(+48) 501-700-146


Michał Szymański
Specjalista ds. oświetlenia
michal.szymanski@teatr.com.pl
(+48) 733-888-880


Anna Dziełakowska
Dyrektor Administracyjny
anna.dzielakowska@teatr.com.pl
(+48) 697-916-678


Małgorzata Walkowska
Specjalista ds. księgowo-magazynowych
malgorzata.walkowska@teatr.com.pl
(+48) 697-968-444


Krzysztof Kłak
Specjalista ds. oświetlenia
krzysztof.klak@teatr.com.pl
(+48) 519-119-238


Dariusz Rychlewski
Specjalista ds. sprzedaży
dariusz.rychlewski@teatr.com.pl
(+48) 793-000-296


Tomasz Zaborowski
Dyrektor techniczny
tomasz.zaborowski@teatr.com.pl
(+48) 603-929-988


Paweł Ziomecki
Zastępca Dyrektora Technicznego
pawel.ziomecki@teatr.com.pl
(+48) 503-852-027


Robert Szlasa
Inżynier Projektu
robert.szlasa@teatr.com.pl
(+48) 517-077-832


Maciej Walentowski
Specjalista ds. technicznych
maciej.walentowski@teatr.com.pl
(+48) 607-222-033


Piotr Piekut
Specjalista ds. marketingu
piotr.piekut@teatr.com.pl
(+48) 530-005-380


Patrycja Siatecka
Asystent Zarządu
patrycja.siatecka@teatr.com.pl
(+48) 794-000-439


Małgorzata Bober
Specjalista ds. mechaniki
malgorzata.bober@teatr.com.pl
(+48) 501-305-285


Marcin Konieczek
Opiekun marki ChamSys
chamsys@teatr.com.pl
(+48) 506-163-693


Dariusz Prokop
Kierownik serwisu
serwis@teatr.com.pl
(+48) 517-082-380

SYSTEMY BUDYNKOWE

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR Sp. z o.o.
NIP: 123-127-74-52
Al. Krakowska 20
05-090 Sękocin Nowy


Marek Gumiński
Prokurent
marek.guminski@teatr.com.pl
(+48) 601-208-193


Mariusz Wiśniewski
V-ce Prezes Zarządu
mariusz.wisniewski@teatr.com.pl
(+48) 606-787-323


Adam Kniżewski
Kierownik Zespołu Projektowego
adam.knizewski@teatr.com.pl
(+48) 511-394-204


Marcin Torbus
Dyrektor Realizacji
marcin.torbus@teatr.com.pl
(+48) 502-307-487


Mateusz Kłyż
Kierownik Projektu
mateusz.klyz@teatr.com.pl
(+48) 578-000-894


Przemysław Zazdrosiński
Kierownik Projektu
przemyslaw.zazdrosinski@teatr.com.pl
(+48) 578-000-954


Ireneusz Wyraz
Projektant Instalacji Sanitarnych
ireneusz.wyraz@teatr.com.pl
(+48) 505-948-557


Adam Bilski
Z-ca kierownika projektu
adam.bilski@teatr.com.pl
(+48) 602-430-052


Adam Zaliwski
Asystent Projektanta
adam.zaliwski@teatr.com.pl
(+48) 509-322-292


Paulina Gocalińska
Asystent Projektanta
paulina.gocalinska@teatr.com.pl
(+48) 502-669-042


Tomasz Rusinowski
Projektant Instalacji Automatyki Budynkowej i BMS
tomasz.rusinowski@teatr.com.pl
(+48) 662-075-607


Sebastian Chromik
Projektant Instalacji Sanitarnych
sebastian.chromik@teatr.com.pl
(+48) 662-277-574


Michał Lenda
Asystent Kierownika Projektu
michal.lenda@teatr.com.pl
(+48) 782-404-848


Daniel Filipowski
Asystent Projektanta
daniel.filipowski@teatr.com.pl
(+48) 536-099-721

Fundusze Europejskie