Magmatic

Magmatic to nowy brand, utworzony przez znaną i cenioną firmę ELATION Professional. Głównymi produktami w ofercie są urządzenia, które umożliwiają wytworzenie niesamowitej atmosfery na scenie. Należą do nich przede wszystkim wytwornice dumy i mgły. Pierwszymi produktami w ofercie są serie urządzeń MAGMA, POLAR i ROCKET.
Strona producenta: www.magmaticfx.com/

pokaż pomocnika bloków

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • CRISP™

  CRISP™ to niewielka, kompaktowa wytwornica śniegu o wysokiej wydajności, wyposażona w zaawansowaną technologię zapewniającą regulację rozmiaru generowanych płatków śniegu i cichą pracę w warunkach, w których cicha praca urządzeń ma kluczowe znaczenie.

 • MAGMA PRIME

  MAGMA PRIME™ to wytwornica mgły oparta na płynach na bazie wody, z zaawansowaną technologią zapewniającą efekt suchej mgły o wysokiej objętości i niskim zużyciu płynu.

 • MAGMAFAN 1

  MagmaFan 1 to kompaktowy, uniwersalny wentylator sceniczny, oferujący szeroki wachlarz opcji sterowania, liniową kontrolę mocy wyjściowej, niski pobór mocy, regulację kierunku nadmuchu oraz trwały metalowy korpus.

 • PRISMA DRIVER 8™

  PRISMA DRIVER 8™ jest łatwym w użyciu systemem sterowników 48VDC, zapewniającym indywidualne sterowanie za pośrednictwem protokołu DMX-512, z możliwością zróżnicowanej regulacji trybu ściemniania z opóźnieniem do 8 opraw serii PRISMA MINI UV LED, w tym: PRISMA MINI PAR 20™, PRISMA MINI PAR 45™ oraz PRISMA MINI BAR 20™.

   

 • PRISMA MINI BAR 20™

  PRISMA MINI BAR 20™ to zewnętrzna belka oświetleniowa UV o klasie ochrony IP na poziomie IP65, generująca 365nm szczytową rzeczywistą moc światła UV przy zerowym poziomie światła widzialnego i imponującym kącie świecenia wynoszącym 20 stopni.

 • THERMA TOUR 600

  Therma Tour 600 to wytwornica mgły oparta o płyn na bazie oleju, klasy premium, generująca wyjątkowo delikatną, utrzymującą się przez długi czas mgiełkę atmosferyczną, która doskonale eksponuje wiązki światła oraz efekty powietrzne.

 • THERMA TOUR 800

  Therma Tour 800 jest niezwykle wydajną, opartą o płyn na bazie oleju, wytwornicą mgły, generującą wyjątkowo delikatną, długo utrzymującą mgiełkę atmosferyczną, która znakomicie eksponuje wiązki generowanego przez zastosowane oprawy światła oraz efekty powietrzne.

polski
Fundusze Europejskie