Projektowanie

W ramach naszej działalności zaprojektowaliśmy i przebudowaliśmy wiele scen polskich teatrów, obiektów kultury i sal koncertowych, montując m.in. urządzenia oświetlenia technologicznego sceny, zapadnie sceniczne, sztankiety, mosty oświetleniowe, urządzenia elektroakustyczne, czy urządzenia napędowe sceny.

Doświadczeni projektanci wykonują nawet najbardziej skomplikowane opracowania, stosując najnowsze światowe osiągnięcia w dziedzinie technologii scenicznej.

Zespół projektantów, doradców i techników wspiera użytkowników na każdym etapie inwestycji, począwszy od projektu, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania.

Dystrybucja

Oferta PS TEATR skierowana jest również do indywidualnych odbiorców. W ramach naszej działalności prowadzimy dystrybucję urządzeń scenicznych wielu światowych marek, znanych z wysokiej jakości swoich produktów.

W naszej ofercie znajdują się również przesłony, żarówki, tarcze efektów gobo oraz wszelkie niezbędne akcesoria, umożliwiające czerpanie maksymalnych korzyści z oferowanych przez nas urządzeń.

W swojej ofercie posiadamy zestawy demonstracyjne najnowszych urządzeń oświetleniowych. Jeśli Klient przed zakupem, chciałby sprawdzić czy dane urządzenia sprawdzą się w jego obiekcie, chętnie wypożyczymy je do testów. W ten sposób nasze zestawy demonstracyjne były testowane podczas programów telewizyjnych, koncertów oraz przedstawień teatralnych.

Serwis

Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym sprzedawanych urządzeń, świadczymy usługi serwisu pogwarancyjnego oraz oferujemy wsparcie techniczne dla wszystkich oferowanych produktów.

Z biegiem lat portfolio urządzeń oferowanych przez PS TEATR bardzo się rozszerzyło, umożliwiając naszemu Działowi Technicznemu zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, które pozwalają sprostać wymaganiom stawianym przez rosnące grono klientów.

Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń.

Cena usługi serwisowej wykonywanej w dni robocze w godzinach 8-16 wynosi 150 zł netto za każdą rozpoczętą roboczogodzinę pracy serwisanta. Opłata za dojazd powyżej 20km od siedziby firmy wynosi 2 zł netto/km.
Ceny usług serwisowych wykonywanych w pozostałych dniach i godzinach są ustalane indywidualnie z Klientem.

Naprawa pogwarancyjna będzie wykonana bez konsultacji z klientem do kwoty 500 zł netto, powyżej tej kwoty serwis będzie kontaktował się z klientem w sprawie akceptacji kosztów naprawy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@teatr.com.pl.

Ogólne warunki gwarancji

Pokazy i szkolenia

Dbając o ciągły rozwój bierzemy udział w najważniejszych krajowych i zagranicznych targach branżowych, a zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z Klientami, organizując pokazy i szkolenia.