PORTMAN

Portman Lights to polska marka, która projektuje i produkuje profesjonalne oświetlenie sceniczne. Prowadzona przez Dominika Zimakowskiego oraz Łukasza Sztejnę - znana jest na całym świecie, gdzie zdobyła uznanie pojawiając się na scenach największych gwiazd muzyki i programów rozrywkowych.
Z pasji do sceny i miłości do muzyki stworzono przepiękne oświetlenie niezwykłej jakości, z dbałością o każdy szczegół, które intensyfikuje doznania/emocje podczas każdego eventu. Ergonomia, efekty świetlne, oryginalny wygląd i precyzja detali daje gotowe rozwiązania i ułatwia projektowanie światła na scenie.

www.portmanlights.com

pokaż pomocnika bloków

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Portman Mantis

  Kolejny krok do dekoracyjnego oświetlenia scenicznego opartego na diodach LED. Całkowicie nowy, niepowtarzalny design i mocne   źródło światła RGBW + dim to warm – to idealne połączenie, które sprawdzi się w małym studio i na dużej festiwalowej scenie. Idealnie pasuje do każdego rodzaju imprezy.

 • Portman P1 MINI LED

  Portman p1 mini led to jedyne w swoim rodzaju w pełni ledowe oświetlenie scenograficzno-efektowe wyposażone w wysokiej jakości ledowe źródło światła doskonale imitujące naturalną barwę i charakterystykę światła żarowego.

 • PORTMAN P1 RETRO LAMP

  PORTMAN P1 – vintagowa lampa polskiej marki Portman -uznanego na całym świecie producenta oświetlenia scenograficznego i efektowego. Idealne urządzenie zarówno na eventy do telewizji, teatru czy nawet na imprezy okolicznościowe. Jej unikalność i uniwersalność to największe atuty.

 • Portman P2 Hexaline

  PORTMAN P2 HEXALINE to efektowa lampa halogenowa,  6 punktowa w postaci pionowej linni.

 • Portman P3 PIX3L

  Trzecie urządzenie w katalogu producenta to P3 PIX3L.

polski
Fundusze Europejskie