Targi Prolight + Sound 2022 – Zapowiedzi od ETC

Cavatina Hall
15 marca 2022
3 czerwca – coroczne żeglowanie w PS Teatr
1 czerwca 2022

Po dwóch latach nieobecności, powracają targi Prolight + Sound 2022 we Frankfurcie. Wszyscy oczekiwali na ten moment z niecierpliwością – po pierwsze aby zobaczyć, co nowego przygotowali producenci, ale wydaje się, że ważniejsze w tej sytuacji to bezpośrednie spotkania z ludźmi z branży.

ETC weźmie udział w edycji 2022 międzynarodowych targów Prolight + Sound w dniach 26-29 kwietnia. Firma zaprezentuje mieszankę swoich najnowszych produktów na stoiskach C53 i C45 w hali 12.0, w tym najnowsze urządzenia rozrywkowe i sterowanie.

ETC bierze udział w targach, aby nawiązać kontakt ze swoimi klientami i odwiedzającymi, a jednocześnie zaprezentować najnowsze dodatki do swojej oferty produktów. Odwiedzający stoiska będą mieli okazję zobaczyć wiele nowości, w tym sterowanie oświetleniem nowej generacji: Eos Apex. Niedawno wprowadzona na rynek linia flagowych konsol zapewnia najnowocześniejszą technologię, nowe funkcje i potężną powierzchnię programistyczną. Uczestnicy mogą również rzucić okiem na nowe ruchome lustro High End Systems Cyberlight LED i mogą zapoznać się z matrycą X8 przedstawioną w produktach takich jak Source Four LED Series 3 i Desire Fresnel.

 

Oprócz tego ETC zaprezentuje również seminaria podczas targów, min. Michael Lichter wygłosi przemówienie  na temat “Jak najlepsze wykorzystanie mechaniki scenicznej ze zmieniającymi się przepisami […]” w piątek 29 kwietnia w godzinach 12:00 – 13:00 CEST (seminarium w języku angielskim).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoisk ETC!

Fundusze Europejskie